kilka słów o nas

Projektujemy niezwykłe wnętrza

Już od ponad 7 lat jesteśmy wsparciem w spełnianiu marzeń o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Istotne są dla nas nie tylko aspekty wizualne i estetyczne. Dbamy o jak najwyższą funkcjonalność i komfort osób, które każdego dnia będą budzić się w zaprojektowanej przez nas przestrzeni. Dlatego tym bardziej istotny jest dla nas wkład klientów w tworzone przez nas projekty bo tylko dzięki tej interakcji realizacja jest… po prostu kompletna.

Kim jesteśmy i jak działamy?

W swojej pracy nie tylko słyszymy, lecz przede wszystkim słuchamy naszych klientów.

Nie jesteśmy zwykłymi projektantami czy dekoratorami wnętrz. Przede wszystkim dlatego, że daleko nam od samego nazewnictwa – posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz kwalifikacje, dzięki czemu kompleksowo zajmujemy się architekturą wnętrz. 

Nieobce nam są kwestie techniczne, gdyż dysponujemy szeroką wiedzą budowlaną. Myślimy o wnętrzu nie tylko o jako ładnym i estetycznym pomieszczeniu, ale przestrzeni do codziennego życia i funkcjonowania. Wiedza dotycząca konstrukcji budynków, ergonomii i poprawnej komunikacji na wybranej powierzchni to fundament udanych realizacji. Realizacji, które mogą być jednocześnie i funkcjonalne, i piękne. 

 

m² wnętrz prywatnych

m² Wnętrz komercyjnych

m² innych przestrzeni

Dlaczego warto nam zaufać?

/

Dbamy o relacje

Nie ma bardziej przyjaznej przestrzeni do realizowania projektów marzeń, od tej opartej na relacjach. Słuchamy, nie tylko słyszymy, pytamy o potrzeby i preferencje. Pozostajemy w stałym kontakcie z klientem.

 

Realizujemy potrzeby klienta

Komfort naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Nie poddajemy się utartym schematom, lecz proponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb każdej osoby, z którą współpracujemy.

 

Podchodzimy kompleksowo

Nasza praca nie musi się kończyć wyłącznie na projekcie. Rozległa wiedza budowlana pozwala nam nadzorować całe ekipy remontowe czy budowlane, a także świadczyć fachowe doradztwo. 

Co sądzą o nas klienci?

Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!

Odezwij się do nas, a zrealizujemy dla Ciebie wizję przestrzeni, o jakiej zawsze marzyłeś.

projekt.am@o2.pl
+48 506 021 041

AM Projekt Adam Muszyński
ul. Bielska 141A/25

43-100 Tychy

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych